Vailaau Fa'atonu Fa'atonu YHF RV Fa'asologa

mea e gaosi: YHF / RV Alatoto Pulea Faatonutonu Hydraulic
Faʻaaogaina oloa:
1. Max. galuega 200bar
2. Faʻaitiitia le mamafa o le paʻu i totonu o le pamu lubrication
3. Fa'atuatuaina galuega fa'atino, ma'ale'ale fetuutuunai mamafa.

Oloa Fa'atonu:
mo DRB-L Pamu Lubrication Faʻamaumauga:
DRB-L60Z-H, DRB-L60Y-H, DRB-L195Z-H, DRB-L195Y-H, DRB-L585Z-H

 

YHF,-RV-Pau-Fa'a'au-Fa'atonu-Valve Mataupu FaavaeHF/RV hydraulic directional valve o loʻo faʻaaogaina mo le mama eletise-ituaiga totonugalemu i totonu o le lubrication system, le DRB-L pamu lubrication ga'o ga'o ga'o fa'asolo ma tu'u atu le ga'o po'o le suau'u ile paipa autu e lua, fa'afeso'ota'i sa'o le spool ole HF/RV hydraulic directional valve e ala ile mamafa mai le paipa autu. O le presetting pressure o hydraulic direction e faʻatagaina e fetuutuunai faigofie, o le HF / RV valve fausaga e faigofie, faʻatuatuaina galuega galue.

HF/RV Hydraulic Directional Control Valve Mataupu Faavae:
– O le taulaga o T1 , T2, T3, T 4 faʻafesoʻotaʻi i le pusa e tasi i le masini e teu ai suauu.
- O le ga'o po'o le suau'u mea e maua mai le tulaga 1 e fafaga mai le pito i totonu S e ala atu i le va'a fa'amoe autu MP i le ga'o/suau'u sapalai paipa L1 (laina paipa I) ma o le mamafa o le ala o le pailate fa'ase'e valve Pp fa'aoga i o le liuli autu e alu ese le potu. O le paipa sapalai suauu L2 e tatala i le tane suauʻu e ala i le T1 uafu.
- O le pito o le paipa sapalai suauʻu L1 e fesoʻotaʻi i le uafu toe foʻi R1, ma pe a sili atu le mamafa i le pito i le faʻatonuina o le mamafa, o le pailate pailate e tuleia i le potu taumatau.
- Tulaga 2 pailate fa'ase'e valve Pp alu i le itu taumatau, o le itu agavale o le va'a kiliva autu Mp e tatala i le fa'atanoa suau'u e ala i le T3 port, o le ga'o o lo'o gaosia o lo'o oomiina i le pito taumatau o le alavai fa'apipi'i autu, tulei i. le itu agavale. O le fa'afeso'ota'i i luga o le fa'ailo fa'ailo o le va'a ta'avale e taia ai le ki o le LS ma tu'u atu se fa'ailo i le kapoti fa'atonu e taofi le pamu.
– Tulaga 3 fa'ase'e fa'ase'e fa'alava Mp fa'agaioi i le agavale, e fa'auma ai le fa'agaioiga ki fa'atonu, toe fa'afo'i le ga'o fa'aola pamu e le alavai fa'ase'e autu e tu'u atu i le paipa fa'aulu L2 (paipa Ⅱ), paipa sapalai suau'u L1 i le ga'o/ faatanoa suauu e ala i le T2 uafu.

HF/RV Hydraulic Directional Control Valve Fa'aoga:
- O le YHF-L1 valve ua faʻapipiʻiina i le DRB-L pamu lubrication faʻatasi ai ma le tafe o le 585 mL / min ma faʻapipiʻi i luga o le ipu faʻavae. O le - YHF-L2 valve ua faʻapipiʻiina i pamu uʻamea DRB-L faʻatasi ai ma le tafe o le 60 ma le 195 mL / min.
-YHF-L1-ituaiga valve fetuutuunai sikuila dextral faateleina le mamafa, agavale liliu i lalo mamafa. YHF-L2-type valve taumatau-lima tuʻu le mamafa i lalo, faʻateleina le lima agavale.
- Pe a aveese le YHL-L2 valve mai le DRB-L lubrication pamu ma aveese le ufiufi o le YHF-L1 valve, faʻapipiʻi atoa le faʻamalo faʻamalo.

Fa'atonuina o le Fa'atonuga o le Fa'atonu Fa'atonu Valve YHF/RV Series

HS-YHF (RV)-L-1*
(1)(2)(3)(4)(5)

(1) HS = E le Hudsun Alamanuia
(2) YHF (RV) = Vailaau Fa'atonu Fa'atonuga YHF/RV Fa'asologa
(3) L= Max mamafa 20Mpa/200bar
(4) faasologa nu.
(5) Mo nisi faʻamatalaga

Vailaau Fa'atonu Fa'atonu Fa'atonu YHF/RV Fa'amatalaga Fa'amatalaga Fa'amatalaga

faʻataʻitaʻigaMax. FaatosinagaAdj. OmigaAdj. O'omiga Va'aigaOmiga gauFesoʻotaʻiga Paipamamafa
YHF-L1 (RV-3)200Bar50Bar30 ~ 60Pa17Rc3446.5kg
YHF-L2(RV-4U)2.7M16x1.57kg

Vailaau Faʻatonu Faʻatonuina ole YHF-L1/RV-3 Fua

AVE Suauʻu Air Lubrication Faʻafefiloi alatoto ma Air Suauu Vaeluaina Vaelua

YHF-L1 Lisi Vaega:
1: Paipa I ma fafo uafu Rc3/4; 2: Paipa II fa'atasi ai ma le uafu fa'aola Rc3/4; 3: Ga'u fa'aputuga feso'ota'iga taulaga Rc3/4
4: Rc3/4 Siu fa'amau x2; 5: Feso'ota'iga pamu Rc3/4; 6: Faʻapipiʻi pu 4-Φ14; 7: Omiga adj. vilivili
8: Paipa I ma le uafu toe faafoi Rc3/4; 9: Paipa II fa'atasi ai ma le uafu fa'aola Rc3/4

Fua Faʻatonu Faʻatonuina Vailaau YHF-L2 / RV-4U Fua

AVE Suauʻu Air Lubrication Faʻafefiloi alatoto ma Air Suauu Vaeluaina Vaelua

YHF-L2 Lisi Vaega:
1: Uafu siaki totoga i le paipa toe faafoi Rc1/4; 2: Omiga adj. fa'ailoga ; 3: Taulaga fa'apipi'i valve saogalemu 4-M8
4: Paipa I ma le pito i fafo M16x1.5; 5: Paipa I ma le uafu toe faafoi M16x1.5; 6: Paipa II ma le taulaga toe faafoi M16x1.5;
7: Paipa II ma le pito i fafo M16x1.5; 8: Faʻapipiʻi pu 4-Φ14; 9: Fa'amau fa'amau mo le fa'atete i tua Rc1/4